Завантаження.....

Про нас

#

Медичний центр "Дитячий зір" – це справжня команда професіоналів у сфері дитячої офтальмології. Наявність високого рівня кваліфікованості в лікарів, хороше обладнання, а головне бажання допомагати всім, хто цього справді потребує – це те, чим є наш центр.

Ми – це своя власна сім'я з міцним корпоративним духом та традиціями, які склались тільки завдяки спільним зусиллям та злагодженій роботі персоналу.
Ми знаємо, що потрібно батькам та їх дітям, чого вони очікують від зустрічі з лікарем та вибудовуємо індивідуальний підхід до кожного маленького пацієнта.

За відносно недовгий час роботи, ми вже встигли допомогти чималій кількості дітей з абсолютно різними дефектами зору. Тож, якщо Ви зіткнулись з подібними проблемами, будемо раді бачити Вас в медичному центрі "Дитячий зір", де зможемо відповісти на всі питання.

#

Наші переваги

#
#

Хороший та дружній професійний колектив.
Не секрет, що основою успішної роботи є злагоджена діяльність всіх працівників. Постійна підтримка та допомога зі сторони колег, обмін досвідом та знаннями сприяють покращенню діяльності нашої установи.

#

Досвід в роботі.
Наші лікарі, вже далеко не перший рік, працюють в сфері дитячої офтальмології. Маючи за спиною роки практики вони з впевненістю підходять до вирішення найскладніших задач.

#

Якість наданих послуг.
Будь-яка діяльність зводиться до якості того, що ви робите і якщо ваш рівень стандартів високий, а власні вимоги незмінні, з часом, ви стаєте одними з кращих у своїй роботі. Це є нашою метою, надання пацієнтам того, чого вони справді очікують.

Графік роботи

Карта